Gramatyka podstawowa

Ten ebook został stworzony z myślą o osobach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem chińskim. Zrozumiesz dzięki niemu podstawy gramatyki, które stanowią fundament dalszej nauki.

Gramatyka rozszerzona

Jeśli posiadasz już podstawowe umiejętności i chcesz poszerzyć swoją wiedzę, ten ebook jest dla Ciebie. Pomoże Ci przejść do kolejnego poziomu i zrozumieć bardziej skomplikowane struktury gramatyczne.

Gramatyka zaawansowana

Ten ebook jest dedykowany dla tych, którzy już posiadają solidne podstawy i chcą doskonalić swoje umiejętności. Pozwoli Ci on na opanowanie najtrudniejszych aspektów gramatyki chińskiej.

Frazy

Ten ebook, zawiera prawie 200 fraz, które pomogą Ci w sposób kreatywny, niekonwencjonalny i zaskakujący rozpocząć lub rozbudować swoje zdanie w języku chińskim.

Zamiast powiedzieć. “On nie przyjdzie jutro do szkoły”. Będziesz mógł powiedzieć:
“Obawiam się, że nie przyjdę jutro do szkoły.”
“Zakładam, że nie przyjdę jutro do szkoły.”
“Jestem przekonany, że nie przyjdę jutro do szkoły.”

I wiele, wiele więcej. Do wyboru, do koloru.

25 historyjek po chińsku

Ta książka zawiera 25 kolorowych i fascynujących historyjek w języku chińskim, stworzonych specjalnie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z językiem chińskim.

Książka składa się z dwóch części: pierwsza zawiera czytanki w języku chińskim z transkrypcją Pinyin, natomiast druga część składa się już tylko ze znaków chińskich, co umożliwia praktykę czytania i lepsze zapamiętanie znaków.

Chociaż czytanki są dopasowane do poziomu podstawowego, ich celem jest również podniesienie poziomu słownictwa.

Każda czytanka zawiera osobny słowniczek, w którym znajdują się trudniejsze, nowe słowa, które poszerzą zrozumienie języka chińskiego. Na końcu każdej czytanki znajduje się miejsce do zapisania 3 nowo poznanych słów, co ułatwia ich zapamiętanie.

Dodatkowo, każda czytanka zawiera trzy pytania sprawdzające zrozumienie tekstu. Odpowiedzi na te pytania są dostępne na ostatnich stronach książki.

Zeszyt do chińskich znaków

Ten zeszyt pomoże Ci poznać prawa rządzące systemem zapisu znaków chińskich. Zeszyt zawiera ponad 600 podstawowych znaków, które pojawiają się najczęściej.

Naucz pisać chińskie znaki przy pomocy specjalnie przygotowanych szablonów.

Jak ebooki wyglądają w środku?

Konrad Adamczyk

Nauczyciel języka chińskiego

Walczę z tradycyjnymi metodami nauki języków obcych, które znamy z czasów szkolnych. Podchodzę do tego w zupełnie inny sposób.

6 lat pracy z tym językiem pozwoliły mi dostrzec w nim pewne mechanizmy, które pomagają w zrozumieniu jego działania.

Chcę zmienić nastawienia Polaków do języka chińskiego poprzez lekcje, kursy online, materiały na YouTube i innych mediach społecznościowych

LEKCJA INDYWIDUALNA
Wypełnij formularz. Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak się da.